אשטרום קריית היובל - פרוייקט ייחודי המציע בית ירושלמי חדש לצד שדירת חנויות בוטיק ואווירה קהילתית צעירה - הכל במתחם אחד. תמהיל הפרוייקט מכיל דירות 2 ו 3- חדרים, עם כל המרחב והנוף שאתם צריכים לחיים מאושרים. המתחם מאופיין בתכנון מוקפד ובמפרט טכני עשיר - החל מהלובי המעוצב, דרך הדירות המרווחות ועד למרפסות הפונות אל נוף מדהים. הדירות עוצבו ע"י משרד האדריכלות סטודיו יגאל לוי - ליצירת חוויית מגורים של פעם ביובל.

תחושה קסומה עוטפת את החיים בירושלים. תחושה המשלבת בין העתיק והחדש באופן מושלם. היא מלווה אתכם בכל צעד בסמטאות המושבה הגרמנית. היא מוצאת אתכם בכל טעם מרגש בשוק מחנה יהודה. היא מציפה אתכם בכל רגע רוחני בעיר העתיקה ובכותל. היא ממלאת אתכם בכל בילוי בשדירת ממילא או במתחם התחנה התוסס. אי אפשר למצוא את התחושה הזו בשום מקום אחר. לגור בירושלים זו הדרך המושלמת להרגיש בבית.

קריית היובל עוברת בימים אלה מהפכה של ממש. לצד הנוף המשכר, גן המפלצת האגדי והמתנ"ס המפורסם ע"ש פיליפ לאון, צומחת לה שכונה מרהיבה ובליבה קהילה צעירה, תוססת ומלאת חיים. פרוייקט אשטרום קריית היובל שוכן בנקודה אידיאלית. במרחק נגיעה מעין כרם הציורית, בסמיכות לפארקים רחבי ידיים ובקרבה רבה למוסדות חינוך מובילים. העתיד שלכם קרוב יותר מאי פעם. עם תחנת הרכבת הקלה החדשה בסמוך לפרוייקט וגישה מהירה אל צירי התנועה, איכות החיים הירושלמית שלכם מעולם לא הייתה טובה יותר.

מפה של סביבת הפרויקט
* ההדמיות להמחשה בלבד.
כתובת: קרית היובל...
טלפון: 45454545
אימייל: באם נדרש